نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “عاشقانه ها” تکنوازی تار فرهنگ شریف

  •   9,700 بازدید
  •   ۲ دیدگاه

دانلود آلبوم “عاشقانه ها” اثر فرهنگ شریف با کیفیت ۱۲۸

Download “Asheghaneha” By Farhang Sharif – Direct Link

دانلود آلبوم عاشقانه ها اثر فرهنگ شریف

استاد فرهنگ شریف ، از مفاخر در قید حیات موسیقی ایرانی و اساتید برجسته تار می باشند. این استاد بزرگوار همچنین از نوازندگان برنامه های رادیویی قبل از انقلاب نیز بودند. هم عصر بودن با استاد مرحوم جلیل شهناز باعث نمی شود که این استاد بزرگوار در زیر سایه جلیل شهناز قرار بگیرند و این خود نشان دهنده توانایی های بالای این است مسلم تار می باشد. ایشان را در مضراب گیری نوازنده ای متفاوت می دانسته اند که باعث می شد صدای تار ایشان دلنشین تر باشد. مرحوم استاد شهناز در تعریف از نوازندگی ایشان می گفتند : « ساز گرم و شیرین ، یعنی تار آقای فرهنگ شریف” . در آلبوم “عاشقانه ها” شما ۱۵ قطعه از تار نوازی این استاد بزرگ را در دستگاه های ماهور و دشتی خواهید شنید. امیدوارم این آلبوم که برای اولین با این کیفیت منتشر می شود مورد توجه علاقمندان قرار گیرد.

دانلود آهنگ جدیددانلود آلبوم “عاشقانه ها” اثر فرهنگ شریف با کیفیت ۱۲۸ + کاورها در یک فایل zip

 

توجه : از علاقمندان به موسیقی سنتی و افرادی که آلبوم های نایاب و کمیاب را در آرشیوهایشان نگهداری می کنند خواستاریم دست از تنگ دستی برداشته و با  انتقال آثار ناب به نوایاب و یا سایت های مشابه و همکار به تجلی بهتر موسیقی سنتی و رسیدن صداهای ناب به علاقمندان کمک نمایند. هدف آرشیو داران بخیل در نگهداری آثار در گوشه ای و مسکوت ماندن آنها چیست؟  با ارسال آثار به ایمیل navayab.com@gmail.com شما هم دستی در اعتلای موسیقی سنتی داشته باشید.

فروش مجموعه تار و سه تار

 

  1. سلام و درود بر شما. بسیار ممنون و سپاسگزار شما هستم بابت این کار فوق العاده از یک هنرمند بی نظیر. برای من موسیقی یعنی تار فرهنگ شریف. همانطور که شما هم فرمودید قدرت نوازندگی ایشان فوق العاده است و به همراه استاد شهناز به عنوان بزرگترین نوازندگان تار ایران زمین مطرح هستند اما هر کدام با ویژگی های خاص خود. البته در این زمینه جای هیچ کونه مقایسه ای وجود ندارد. چون به نظر بنده علاقه به سبک نوازندگی هر کدام از این استادان بی همتا کاملا سلیقه ای می باشد. خداوند به این استاد یگانه و شما دوست گرامی سلامتی و عمر با عزت عطا فرماید.