نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “در سرای تنهایی” بربت نوازی حسین بهروزی نیا

  •   2,493 بازدید
  •   ۱ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز حسین بهروزی نیا
نام آلبوم در سرای تنهایی
تعداد ترک 10
فرمت MP3
کیفیت 320
سَبک سنتی,عود نوازی
حجم 85.3 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم “در سرای تنهایی” بربط نوازی حسین بهروزی نیا با کیفیت ۳۲۰

Download “Dar Saraye Tanhayi” By Hossein Behrooznia – Direct Link

دانلود آلبوم در سرای تنهایی حسین بهروزی نیا

ناشر : « آلبوم در سرای تنهایی برخلاف روند ضبط دیگر مجموعه ها ، بر روی قطعات ضربی از پیش ساخته شده آلبوم تنیده (بهنام معصومی) به صورت بداهه خلق و تنظیم و اجرا شده است. بدون شک آثاری از این دست تاکنون در موسیقی ایرانی کمتر و یا دیده نشده که حاصل چیره دستی نوازنده نامدار بربت حسین بهروزی نیا می باشد. »

نوا یاب : « بربط یا بربت ، سازی در اصل ایرانی که در طول تاریخ در ایران به فراموشی سپرده می شود و تقریباً در  ۵۰ سال گذشته مجدداً وارد موسیقی ایران می شود ، با این تفاوت که آن ساز اصیل ایرانی ، رنگ و بویی عربی گرفته است ، چرا که در طول تاریخ وارد فرهنگ عرب می شود و با آن خو می گیرد و زمانی که هم وارد ایران می شود ، هیچ نوازنده اصیلی ندارد و آنهایی هم که آن را می نواخته اند خود وام دار نوازندگان عرب بودند. کمااینکه استاد سازنده ساز ، قنبری مهر ، بربت ایران را دارای کاسه ای کوچکتر و دسته ای بلندتر معرفی کرده اند. در هر صورت ، از اولین کسانی که این ساز را به گفته اهل فن ، به سبک ایرانی می نوازند یا حداقل از آن سبک عربی خارج کرده اند ، استاد حسین بهروزی نیا بوده اند که اتفاقاً با همان ساز مورد نظر استاد قنبری مهر به این موضوع دست یافتنه اند. در هر صورت ، شما را دعوت میکنم به شنیدن این آلبوم زیبا . »

 

دانلود آهنگ جدیددانلود آلبوم “در سرای تنهایی” با کیفیت ۳۲۰ + کاورها در یک فایل zip
دانلود آهنگ جدیددانلود کاورهای آلبوم به صورت جداگانه

توجه : از علاقمندان به موسیقی سنتی و افرادی که آلبوم های نایاب و کمیاب را در آرشیوهایشان نگهداری می کنند خواستاریم دست از تنگ دستی برداشته و با انتقال آثار ناب به نوایاب و یا سایت های مشابه و همکار به تجلی بهتر موسیقی سنتی و رسیدن صداهای ناب به علاقمندان کمک نمایند. هدف آرشیو داران بخیل در نگهداری آثار در گوشه ای و مسکوت ماندن آنها چیست؟ با ارسال آثار به ایمیل navayab.com@gmail.com شما هم دستی در اعتلای موسیقی سنتی داشته باشید.