نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “جان جانان” با صدای آرین رحمانیان

  •   2,373 بازدید
  •   ۲ دیدگاه
خواننده آرین رحمانیان
آهنگساز داریوش اسحاقی
نام آلبوم جان جانان
تعداد ترک
فرمت MP3
کیفیت 320
سَبک سنتی,آوازی
حجم 100.7 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم جان جانان داریوش اسحاقی

جان جانان ، آلبومی زیباست که با همکاری جوانان برومند موسیقی سنتی ایران شکل گرفته است. آلبوم شاید در بردارنده نام های بزرگ موسیقی سنتی نباشد ، ولی از نظر کیفیت و زیبای موسیقی حرف های بزرگی در بردارد. مخصوصاً قطعات بی کلام آن را بسیار می پسندم. این آلبوم را قبلاً با کیفیت پایین تر در اختیار داشتم ولی به محض اینکه با کیفیت ۳۲۰ به دستم رسیده است تصمیم گرفتم برای شما بازدیدکنندگان علاقمند به موسیقی سنتی نیز منتشر کنم. در این آلبوم شما همکاری سه برادر یعنی داریوش اسحاقی ، متین اسحاقی و میثاق اسحاقی را خواهید شنید و صدای آرین رحمانیان نیز تکمیل کننده نوازش های این سه برادر است. امیدوارم لذت ببرید.

داریوش اسحاقی : متولد ۱۳۳۹ ، تمبک را در نزد مجید کلاه دور ، جمشید محبی ، محمد اخوان ، ناصر فرهنگ فر و… فرا گرفت. و همچنین کتاب های متعددی در زمینه ی آموزش تمبک و دف منتشر کرده است.

آرین رحمانیان : متولد ۱۳۵۵ ، از کودکی به موسیقی اصیل ایرانی و آواز علاقمند بود و از سن پانزده سالگی آموزش جدی خود را در آواز آغاز کرد. آواز و ردیف های آوازی را در نزد محسن کرامتی ، نصرالله ناصر پور و محمدرضا لطفی فرا گرفت.

میثاق اسحاقی : متولد ۱۳۶۴ ، نواختن کمانچه و ردیف موسیقی ایرانی را نزد سعید فرج پوری ، اردشیر کامکار و علی اکبر شکارچی آموخت.

متین اسحاقی : متولد ۱۳۶۶ ، نواختن تار و ردیف های موسیقی ایرانی را نزد بهداد شاهیده ، محمدرضا لطفی و بهروز همتی فرا گرفت.

 

 

  1. سلام شما به اشتباه داریوش اسحاقی و متین و میثاق اسحاقی را سه برادر خطاب کردید !
    داریوش اسحاقی پدر این دو عزیز هستند . لطفا برطرف بفرمایید . سپاس فراوان