نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “جوی نقره ای مهتاب” اثر بهداد بابایی

 •   11,663 بازدید
 •   ۶ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز بهداد بابایی
نام آلبوم جوی نقره ای مهتاب
تعداد ترک
فرمت MP3
کیفیت 192
سَبک سنتی,تکنوازی سه تار
حجم 66.5 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم جوی نقره ای مهتاب بهداد بابایی

توضیح : این آلبوم قبلاً توسط وبسایت های موسیقی سنتی نظیر دل زنده ها منتشر شده بود ولی تراک شماره ۱ آن موجود نبود. من هم تا امروز که تصمیم به انتشار آلبوم گرفتم متوجه این نقص نبودم! به هرحال با جستجو تراک شماره ۱ را پیدا کردم. در حین جستجو برخی از تراک های دیگر را نیز با کیفیت بالاتر پیدا کردم. نتیجه شده است فایلی که میتوانید دانلود کنید. ۱۰ تراک کامل از آلبوم “جوی نقره ای مهتاب” که هنوز متوجه نشدم منظور از “جوی” ، جو و فضا است یا جوی و رود ! ولی چون مهتاب مربوط به فضا است به احتمال زیاد منظور از “جوی” همان جو و فضا می باشد که «مهتاب جوی نقره ای پدید آورده است». به هرحال اگر اشتباه گفتم به من  اطلاع دهید!

——————-

ناشر : « قطعات ضربی اجرا شده در “جوی نقره ای مهتاب” گزینشی است از میان قطعات ساخته و پرداخته بهداد بابایی که هر یک را حدیث و داستانی و در کل جریانی است دای از اجراهای او در حوزه بداهه نوازی. گفتی است در سیر تکوین این قطعات از زمان “الهام” تا نوبت “بیان و اجرا” بازه زمانی بسیار با اهمیتی وجود دارد که تراشه های باریک بینانه و پردازش تک تک نغمات در همین مجال و با وسواس بسیار انجام می گیرد. از میان قطعات این مجموعه قطعه “ضربان خسته ی تکرار” شایسته توجه ویژه است ، فضای آغازین قطعه تداعی کننده ضربان قلب می باشد ، حرکتی که چون ترجیح بندی تا پایان قطعه تکرار شده و بگونه ای نمادین ، تکرارهای زندگی آدمی را در بستری از فراز و نشیب ها به تصویر در می آورد.»

 

 

 1. با درود فراوان…
  در هنگام دانلود، اگر بخواهیم همزمان چند فایل را با هم دانلود کنیم، سرور سایت شما این اجازه را نمیدهد. از ساعت ۲ بامداد نیز به بعد سرعت دانلود از سرور سایت شما به زیر ۳۰ کیلوبایت میرسد. در صورت امکان بررسی کنید.
  —————————————————–
  *بسیار ممنون از سایت خوب و با ارزش شما*
  **موفق و تندرست باشید**

  • باسلام
   متاسفانه به دلیل اینکه سرویس های ویژه هاست دانلود در شرکت های میزبانی وب قیمت های بالایی دارند ، امکان خرید سرویس باکیفیت تر وجود ندارد.
   باعرض پوزش