نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “تکنوازی سه تار ۲” اثر احمد عبادی

 •   5,837 بازدید
 •   ۵ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز احمد عبادی
نام آلبوم تکنوازی سه تار 2
تعداد ترک
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,تکنوازی سه تار
حجم 63.2 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم تکنوازی سه تار 2 احمد عبادی

احمد عبادی را باید پدر سه تار ایران دانست. او را زیباترین شیوه تکنوازی سه تار را ابداع کرد به طوری که صدای تیز سه تار در رادیوی آن زمان را که باعث آزردگی شنوندگان شده بود ، به صدایی شنیدنی و آرام بخش تبدیل کرد و توانست جایگاهی ویژه به سه تار در رادیو ببخشد. خوشبختانه از او آثاری باقی مانده است که میتواند صدای سه تار او را برای شنوندگان امروزی زنده کند. در این آلبوم که “تکنوازی سه تار ۲” نام دارد ، استاد مرحوم عبادی ، به بداهه نوازی سه تار می پردازند. ایشان در رابطه با بداهه نوازی می گوید : « کار من اصلاً بداهه نوازی است ، یعنی حالتی را که در لحظه در مغز و روحم دارم را در هنگام نواختن منتقل می کنم. باید حس نواختن پیش بیاید و این بستگی به حالتی دارد که در هنگام نواختن در نوازنده وجود دارد. من مثل صفحه یا نوار نیستم که همیشه به یک شکل و با یک حالت موسیقی ام را عرضه کنم» . امیدوارم از شنیدن آلبوم لذت ببرید.

 

  • باسلام. بسیار ممنونم که تصمیم گرفتید اثری را برای نوایاب ارسال کنید. طبیعتاً اگر قصد ارسال اثری را دارید ، ابتدا باید آن را از روی سی دی به کامپیوتر منتقل کنید. برای این کار باید cd را به فرمت mp3 تبدیل کنید و به این کار اصطلاحاً rip (ریپ) می گویند که میتواند توسط نرم افزار jetaudio انجام شود. پس از انتقال سی دی به کامپیوتر باید برای ارسال آنها را درون یک پوشه قرار دهید و سپس به صورت zip شده درون محلی “آپلود” کنید تا من یا هرکس دیگر بتواند آن را دانلود کند. برای “آپلود” کردن میتوانید از سایت persiangig.com یا picofile.com استفاده کنید.
   ** دوستان دیگری آلبوم تکنوازی سه تار ۱ را برای من ارسال کردید و نیازی به زحمت شما نیست. متن فوق را برایتان ارسال کردم تا با نحوه کار آشنا شوید و اگر علاقه داشتید آلبوم یا آلبوم های دیگری را با ما به اشتراک بگذارید از آن استفاده کنید.
   اگر بازهم نیاز به توضیح بیشتر داشتید اطلاع دهید تا کاملاً برای شما توضیح دهم.
   باتشکر بسیار

 1. سلام، از شما به خاطر این آلبوم بسیار ممنمونم.منتها با عرض پوزش مدل گفتمان و درخواست شما و استفاده از واژه بخیل نه تنها انگیزه ای ایجاد نمی کند بلکه باعث ایجاد حس منفی در بینندگان سایت می شود،لطفا جهت ایجاد انگیزه همکاری از عبارات بهتری مثل خدمت به موسیقی با گشاده دستی یا بزرگواری کرده ما را نیز مورد لطف خود قرار دهید، استفاده کنید.

  • کاملاً متین عرض کردید. آن نوشته برای مدتی قبل بود که مینوشتم البته مدوام نبود و ماه هاست که خبری از آن نیست. در این مطلب هم حذفش کردم.