نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “طغیان” اثر میدیا فرج‌نژاد با صدای حسین علیشاهپور

  •   3,064 بازدید
  •   ۲ دیدگاه
خواننده حسین علیشاهپور
آهنگساز میدیا فرج نژاد
نام آلبوم طغیان
تعداد ترک
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,آوازی
حجم 48.3 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم طغیان حسین علیشاهپور

میدیا فرج نژاد در مورد این آلبوم می نویسد : « در ابتدا احساسی بود برخاسته از آنچه پیرامونم می گذشت. و سعی در آن داشتم که به هر شکل این آشوب درونی را بازگویم. در قدم اول با کامران منتظری در میانش گذاشتم و مشهده کردم که آنچه در من جاریست ، برای وی نه تنها نا آشنا نبود ، بلکه چنان هم صدا شد که گویی سالهاست با این نغمه آشناست. نوای این هم نوایی را حسین علیشاهپور شنید و زبان کلاممان شد تا بازگو کند آنچه را که در ابتدا دغدغه مان بود. نوای این نغمه نه تنها در بین اهالی موسیقی بلکه در میان اهل قلم آشنا آمد. و این صدا به قدری اغوا کننده بود که امیر مرزبان را با به بازگویی همین احساس به بیان وزین شعر تزغیب کند. احساسی بود برخاسته از آنچه در پیرامونم می گذشت … . طغیان نامش نهادیم ، چرا که خروشی بود در قالب اوقات بداهه و برخاسته از دردی مشترک. »

و اما در رابطه با این آلبوم باید گفت که ، دارای ۱۱ قطعه است به زمان کل ۵۲ دقیقه . از قطعه ۱ تا ۸ منتظر شنیدن صدای حسین علیشاهپور در حال آواز خواندن یا امیر مرزبان در حال دکلمه گفتن نباشید. قطعات ۱ تا ۸ بی کلام است و گفتگوییست بین تار و تنبک . قطعه ۹ که طغیان نام دارد ، شعریست از امیر مرزبان که خودش نیز دکلمه می خواند. قطعه ۱۰  و ۱۱ با صدای حسین علیشاهپور است که به ترتیب هنوز آرزوها نفس می زند و نقش غم نام دارد. شعر اولی از دکتر شفیعی کدکنی است و دومی از شاپور تهرانی. هم قطعات بی کلام زیبا هستند و هم با کلام ها. امیدوارم لذت ببرید.

 

    • من از شما عذر میخوام که نمیتونید چیزی از سایت دانلود کنید! اول اینکه همه ۱۲۸ نیست و ۳۲۰ هم روی سایت موجود هست. و اینکه بنده نمیتونم همه آلبوم ها رو ۳۲۰ بذارم. چرا که ارائه ۳۲۰ منوط به خرید لوح فشرده یا خرید از بیپ تونز است و من برخی آثار رو ۱۲۸ دارم و نمیتونم هزینه کنم برای خرید همه آلبوم ها تا شما دوست عزیز که این همه آلبوم ۳۲۰ دانلود کردی و حالا بابت چندتا آلبوم ۱۲۸ اینطوری نظر میدی رو راضی کنم.
      در ضمن ، بعضی از آلبوم ۱۲۸ یا ۳۲۰ بودنشون مهم نیست. مثلاً آلبوم ضرباهنگ حسین تهرانی که برای ۵۰ سال پیش هست و تکنولوژی ضبط اون موقعه اینقدر پایین بوده که حتی کیفیت ۶۴ آلبوم هم تفاوتی با ۱۲۸ش نداره… ۳۲۰ دانلود کردن آلبومی به مثل ضرباهنگ سوزندن حجم ترافیک اینترنت و اشغال اضافی فضای هارد دیسک محسوب میشه… برای آلبوم های جدید ۳۲۰ دانلود کنید نه آلبوم های قدیمی. به هرحال خود دانید!