نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “سامان سایه ها” تکنوازی کمانچه کیهان کلهر

  •   14,843 بازدید
  •   ۸ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز کیهان کلهر
نام آلبوم سامان سایه ها
تعداد ترک
فرمت MP3
کیفیت 192
سَبک سنتی,کمانچه نوازی
حجم 64.5 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم آوای سایه ها کیهان کلهر

آلبوم “سامان سایه ها” یا “صدای سایه ها” یا “آوای سایه ها” اثری است با همکاری کیهان کلهر و مجید خلج. دو هنرمند بزرگ در موسیقی سنتی ایران. این آلبوم موسیقی که در آن تکنوازی های کیهان کلهر و دو نوازی هایش را خواهید شنید هم اکنون در هیچ سایت دیگری قابل دانلود نیست و نوایاب آن را با کیفیت بسیار مطلوب جمع آوری کرده است. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی تکنوازی کمانچه و دو نوازی کمانچه و تنبک می باشد. نام آن در انتشار جهانی Voices Of Shades و در ایران به نام “سامان سایه ها” و “صدای سایه ها” و “آوای سایه ها” شناخته می شود. امیدوارم لذت ببرید.

نکته ۱ : کیفیت قطعات به صورت متغیر است. از ۱۹۲ به بالا تا ۲۵۶ . دلیلش هم این است که فرد rip کننده از روی cd در هنگام rip کیفیت را variate و احتمالاً high انتخاب کرده که چنین اتفاقی افتاده است. به هرحال کیفیت قطعات عالی است. شک نکنید!

نکته ۲ : آلبوم کاور ندارد. اگر کسی داشت با ما قصد کند.

نکته ۳ : دست خودم درد نکند که با جستجو این آلبوم را به صورت تراک به تراک پیدا و کامل کردم! از خودم تشکر میکنم!

نکته ۴ : این آلبوم چند اسم دارد! روی کاور سامان سایه درج شده ولی خب معنی انگلیسی اش آوای سایه ها می شود. تصمیم نام اصلی با خودتان.

 

 

  1. ممنونم مدیر محترم که همچنان استوار و پایدار به کار خود ادامه میدهیدهمیشه پاینده باشید . آقا سعید ممنونم اگر این آلبوم را هم قرار دهید Arman Sigarchi, Katayoun Goudarzi, Majid Derakhshani & Shaho Andalibi – Beedel